Loading...
Hakkımızda

Atlas Properties markası, seçkin müşterileri enfes lezzetlerle temsil eden gerçekten geniş bir lüks gayrimenkul ağıdır. Atlas Properties, yerli ve yabancı kitlelere sahip portföy ağı ile Türkiye'nin en seçkin lüks gayrimenkullerinin yanı sıra kişiye özel benzersiz hizmet sunarak lüksün anlamını belirlemeye ve tanıtımı yapmaya devam ediyor.

Atlas Properties markası, tüm müşterilerimize mükemmelliğe sarsılmaz bir bağlılık sağlamaya çalışmaktadır. İster kendinize ait lüks bir ev satın almak ister farklı bir ev satmak istiyorsanız Atlas Properties, dünyanın dört bir yanındaki alıcıları uygun fiyatlarla en iyi evlerle eşleştirmek için her mülkü aynı düzeyde bakım ve kişiselleştirme ile pazarlayacak araçlara sahiptir.

Olduğunuz yerde ve olmak istediğiniz her yerde, uzmanlığımıza ulaşabilirsiniz.

Atlas Properties&Construction, geniş portföy konut aracılık şirketleri ağına sahip Akdeniz'deki tek gerçek anlamda küresel gayrimenkul markasıdır. Kişisel ilişkilerimiz sayesinde, satıcılarımız yüksek nitelikli bir küresel müşteriye ulaşır ve alıcılarımız her yerde olağanüstü mülklere erişir.

Markamız. Avantajınız.

Atlas Properties markası, yerli ve yabancı misafirlerini Akdeniz'in önde gelen mavimsi yaşamına tanıtan, yılların prestiji üzerine kurulmuş bir şirkettir. Atlas'ın geçmişi ve eşsiz itibarı, listelerimize hak ettikleri sınıfının en iyi pozlamasını sunarak alıcılara güvenilir bir ortakla çalıştıklarına dair güvence veriyor.

Dünyanın en yüksek standardını belirlemek.

2008 Yılında kurulan Atlas Properties & Construction, Akdeniz'in önde gelen lüks konut emlak komisyonculuğu haline geldi. Geniş küresel ayak izimiz, yerel uzmanlığımız ve benzersiz referans ağımız sayesinde, temsil ettiğimiz mülklerin hak ettikleri geniş kapsamlı ve benzersiz mülkü almasını sağlıyoruz.

Turgut Dingil Turgut Dingil
Kurucu & CEO
Alexandra KOSTENKO Alexandra KOSTENKO
Satış Müdürü
Valentina SOLOVYEVA Valentina SOLOVYEVA
Satış Müdürü
Vitaliy KOZACHENKO Vitaliy KOZACHENKO
Satış Müdürü
Deneyimli Modernite
Atlas Properties & Construction, Yüksek Karlı Müşterilerinin Güvenine, Yaşam Tarzına ve Lüks Mülklerine Genel Bir Bakış Sunuyor.