Loading...
Türkiye'de Mülk Satın Almak için Ücretsiz Tur

Türkiye'de Mülk Satın Almak için Ücretsiz Tur

Tamamen farklı ve alışmış olduğunuz rutinin dışında bir şekilde yaşamaya karar verdiniz. Türkiye'nin en güvenli, en özgür ve hayatın sürekli aktığı Alanya'daki Satılık Gayrimenkullere göz atmak istiyorsunuz ama nereden ve nasıl başlayacağınızı bilmiyorsunuz. Uzun yıllara dayanan deneyime ve alanında en iyi temsilcilere sahip olan firmamızla tanıştıysanız, bu işin hiç de zor olmadığını bilin.

Hayatınızı Premium seviyeye çıkaracak bu şehir, eşyalarınızı toplarken hiç şüphesiz iç huzuruyla size hizmet edecek. Tüm süreçlerde yanınızda olacağız ve Alanya'yı keşfetmenize yardımcı olacağız, ne yapmalı, nereleri ziyaret etmeli, hangi popüler restoranları ziyaret etmeli ve ailenizle güvenle yaşamak için ideal yer neresidir? Her birinin cevabını bulacağınız oryantasyon ve flört hizmetimizden yararlanacaksınız. Atlas Properties & Construction olarak sizi müşteri değil misafir olarak görüyor ve buranın keyfini çıkarmanız için birinci sınıf hizmet sunuyoruz.

Alanya'yı keşfetmeye hazırsanız, bakalım bu oryantasyon programı neler içeriyor;

Havalimanı ve Transfer Hizmetleri
1
Havalimanı ve Transfer Hizmetleri
Havalimanından Türkiye sınırına ayak bastığınız andan itibaren yalnız değilsiniz. Özel transferlerimizle sizi havalimanından karşılıyor ve tur bitiminde özel transferlerimizle güvenli bir şekilde havalimanına ulaştırıyoruz.
Otel
2
Otel
Şehirdeki en popüler ve lüks otel veya apartlarda konaklama.
Şehir Turu
3
Şehir Turu
Her köşesi cennet gibi ve güvenli olan Alanya'nın şehir merkezini, kalesini ve popüler plajlarını keşfedebilir, ünlü şeflerin en iyi restoranlarında tadımlar yapabilirsiniz.
Gayrimenkul Bulma
4
Gayrimenkul Bulma
Zamanınızı en doğru şekilde ve acele etmeden kullanarak, yaşam tarzınıza ve bütçenize uygun emlakları bulacaksınız.
Bilgilendirme
5
Bilgilendirme
Dairelerin iç ve dış özelliklerini, donanımlarını ve kalitesini uzmanlarımızdan öğreneceksiniz. Bu aşamada aklınıza gelen her soruyu sormanızı ve şüphe duymadan sakin olmanızı istiyoruz.
Kanunlar ve Belgeler
6
Kanunlar ve Belgeler
Bir mülk satın almaya karar verdiğinizde, yasal belgeler ve evraklar hakkında bilgilendirileceksiniz ve bu süreçte yalnız olmayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Tur sırasında ekibimiz size ana dilinizde eşlik edecektir. Bu turu planlarınıza göre 7 gün olarak tanımladık, böylece kendi işinizi, alışverişinizi ve gezinizi kendi başınıza yapma fırsatınız olacak.

Atlas Properties & Construction ailesi olarak, tanıştığımız günden itibaren misafirlerimizin VIP yaşam tarzına öncülük etmekten ve ömür boyu tavsiyelerde bulunmaktan keyif alıyoruz.

Ücretsiz Tur Hakkında Soru Sor