Loading...
Servisler

Servisler

Artık biliyoruz ki insanlar evlerini satın aldıklarında veya tasarladıklarında, karakterlerinin çizgilerini yansıtan mimariye güveniyorlar. Her bireyin kendine özgü ve özel bir karakteri ve alışkanlıkları olduğu gibi, her evin bir imzası, sahibini yansıtan bir tanımı, renk uyumu, uyumu ve uyumsuzluğu vardır. Atlas Properties & Construction olarak müşterilerimizi kapıdan girdikleri andan itibaren misafirimiz olarak görüyor ve onları özel bir ilgiyle karşılıyoruz. Misafirlerimize söylediğimiz ilk şey  "Ne tür bir ev arıyorsunuz?" değil "Bize hayallerinizdeki evi anlatın, tescillenmesine yardım edelim" demek oluyor. Akdeniz Rivierası'nın uzun yıllara dayanan tecrübesi ve uzmanlığı ile misafirlerimizin beklentilerini aşan olağanüstü sonuçları bir yatırım danışmanı eşliğinde listeleyerek en açıklayıcı evi buluyoruz.  

Atlas Properties & Construction, geniş portföy erişimine sahip konut aracı kurumları ağında en tanınmış gayrimenkul markaları arasında ilk sırada yer almaktadır. Markamızın değeri, kişisel gözlem yeteneğimiz ve misafirimizi tanımamızdır. İlk tanıma ve daha sonra tanımlamadan başlayarak bu işi başarırız. Konuğumuzu tanıyoruz ve onu gerçekten tanımlayan konutu sunuyoruz. Kişisel ilişkilerimiz sayesinde, satıcılarımız yüksek nitelikli bir küresel portföye erişir ve alıcılarımız her yerdeki olağanüstü mülklere ve acentelere erişir. 

Lüks mülklerini satmak isteyenler için deneyimli ortaklarımız, mülkünüzün nitelikli ve ilgilenen alıcılardan oluşan küresel bir kitleye sunulmasını sağlamak için gereken pazarlama araçlarıyla donatılmıştır. Lüks gayrimenkul pazarlamamız, mülkünüze olan ilgiyi artırarak ve hedef kitlemizi hem çevrimiçi hem de çevrimdışı olarak meşgul ederek size en uygun bütçeyle en lüksü bulma avantajını sunmak için tasarlanmıştır. Atlas Properties&Construction ağı, yalnızca müşterimizin bireysel ihtiyaçları adına hareket eder ve mülkünüzün pazarlanmasına ve satılmasına yardımcı olurken en yüksek takdir ve kar yetkisini sunar.  

Lüks bir ev satın almak isteyenler için Atlas Properties ağı, müşterilerimize ve onların farklı yaşam tarzı ihtiyaçlarına en üst düzeyde hizmet sunmayı başarır. Dünyanın dört bir yanındaki müşteri portföyü ve binlerce farklı emlak listesiyle, küresel ağımız ihtiyaçlarınızı karşılayan mükemmel evi bulmak için benzersiz bir konuma sahiptir. Sessiz bir sahil evinde geri çekilme, kentsel bir daire ya da çatı katı, tarihi bir özelliği veya hareketli etkinliğin heyecan ve sofistike arıyorsanız, deneyimli gayrimenkul uzmanları ağımız, hayallerinizdeki eve ulaşma yolculuğunuz boyunca size rehberlik edecektir.

Turgut Dingil
Turgut Dingil
Satış Temsilcisi
+90 532 497 08 98
Satış Temsilcisine Sorun
Servisler
Sizi Tanımlayan Ev
Her zaman iyi ve rahat yaşamak istiyoruz. Bunda önce çok kullandığımız eşyalarda değişiklik yapıyoruz ya da yenilerini alıyoruz. Bu nesneler evimiz, arabamız, sevgili köpeğimiz veya çocuğumuz olabilir. Örneğin evi düşünürsek, yirmi dört saatimizin çoğunu burada geçiriyoruz. Muhtemelen evimiz iyi yaşanabilir durumda olm..
Devamını Oku
Servisler
Vizyonunuzu Listeleyin ve Gösterin
Bernard Shaw, "İstediğimizi hayal ediyoruz, onu elde etmeyi amaçlıyoruz, sonra onu elde ediyoruz" dedi.Evrenin yerçekimi yasalarında bile, önce hayal edin, sonra iradenizi listeleyin. Müşterilerimizin birçoğu (biz onlara misafirimiz deriz) bize gelir ve akıllarındaki evi tanıtırlar. "Sadece listele, gerçekleştirelim" diyoruz. Bu listeleme ile misa..
Devamını Oku
Servisler
Erişilebilirliği En Üst Düzeye Çıkarma
Hayatı bildiğiniz şekliyle başka bir yere taşımanız gerektiğini ve daha önce hiç bulunmadığınız bir yerde yeniden başladığınızı hayal edin. Bir gün bir sahil kasabasına gelip burada bir ev hayal ediyorsunuz. Yeterli bütçeniz ve organizasyonunuz olduktan sonra doğru evi bulmaya karar veriyorsunuz. Bambaşka bir ülke, bambaşka bir şehir... Yaln..
Devamını Oku
Servisler
Bütçe Limitine Bağlılık
Bir insanın yaşadığı yer, hayata bakışınızın bir yansımasıdır. Vizyonunuzu ve standardınızı en üst düzeye çıkarmak için buradayız. Akdeniz'in tanınmış markası Atlas Gayrimenkul İnşaat, en gözde lokasyonlardan biri olan lüks konut hayallerinizi gerçek hayaller ve gerçek çözümlerle en uygun fiyatlarla gerç..
Devamını Oku
Servisler
Güvenilir Yatırım Geleneği
İhtiyacınız olan her şeye sahip olmak ister misiniz? "Evet" dediğinizi duyar gibiyiz. Haklı olmanı kim istemez ki. Paranızı güvende tutmak ve para kazanmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Atlas Properties & Construction, uzman ekibi ve yılların verdiği tecrübe ile sizi Akdeniz ruhunun yatırım gücüyle tanıştırıyor.Gayrimenkul yatırımı yapacaksanız,..
Devamını Oku
Servisler