Loading...
Sınırsız Ayrıcalıklı Yaşama Sahip Seçkin Rezidanslar, İstanbul'da Çok Seçenekli Satılık Daireler

Sınırsız Ayrıcalıklı Yaşama Sahip Seçkin Rezidanslar, İstanbul'da Çok Seçenekli Satılık Daireler

Başlangıç Fiyatı 78.000 €
Ref Nr: 432
Apartments
Kağıthane, İstanbul
120 - 193 m²
2, 3 Oda
1, 2 Oturma Odası
1, 2 Banyo
3 km
25 km
5 dk
5 dk
Ground Floor
120 m²
1 Oturma Odası
1 Banyo
Ground Floor
193 m²
2 Oturma Odası
2 Banyo

İstanbul'un Avrupa yakasında Kağıthane semtinde yer alan rezidans projesi geniş metrekarelik bir alan üzerine inşa edildi. Gür yeşilliklere ve doğaya bakan havadar yaşamıyla bu yerleşim alanı, sahiplerini benzersiz bir yaşam tarzı bekliyor. Bu, sakinlerin açık havayı evlerinin konforunda yaşayabileceği anlamına gelir. Bu muhteşem yapı, yaşam ve aktivite alanlarının kesintisiz bir uzantısıdır. Bu kapsamlı geliştirmenin her yönü, ayrıntılara dikkat edilerek tasarlanmıştır.

-İki yatak odası ve bir oturma odası 120 metrekare lüks daire
-Üç yatak odası, bir oturma odası, 193 metrekarelik eşsiz bir dubleks

İç tasarımı iyi bir mimar tarafından yapılan İstanbul'da satılık daire, rahatınız için tasarlandı. Granit mutfak, çanak anten ve birinci sınıf seramik yer döşemeleri ve akıllı ev sistemleri ek özelliklerdir. Bu binada bahçe peyzajına büyük özen gösterilmiş ve bu bina mükemmel bir güvenlik sistemi ile güvence altına alınmıştır. Binada asansör ve herkes için bir otopark bulunmaktadır.
Bir parça lüksü ve lüksü sonsuza kadar sürme fırsatına sahiptir. Yatırım amaçlı gayrimenkul olarak ele alındığında, yatırımcı büyük bir kâr elde eder ve yüksek kira geliri elde eder. Konumu, manzarası, iç ve dış tasarımı ile sonsuz yeni dünyayla buluşan konutlar için Atlas Properties & Construction her zaman yanınızda.

Etiketler
Vatandaşlığa Uygun
Özellikler
Asansör
Jeneratör
Açık Tesisler
Açık Otopark
Turgut Dingil
Turgut Dingil
Satış Temsilcisi
+90 532 497 08 98
Satış Temsilcisine Sorun
Benzer Gayrimenkuller