Loading...
Vizyonunuzu Listeleyin ve Gösterin

Vizyonunuzu Listeleyin ve Gösterin

Bernard Shaw, "İstediğimizi hayal ediyoruz, onu elde etmeyi amaçlıyoruz, sonra onu elde ediyoruz" dedi.

Evrenin yerçekimi yasalarında bile, önce hayal edin, sonra iradenizi listeleyin. Müşterilerimizin birçoğu (biz onlara misafirimiz deriz) bize gelir ve akıllarındaki evi tanıtırlar. "Sadece listele, gerçekleştirelim" diyoruz. Bu listeleme ile misafirlerimizin yaşam tarzlarını, nasıl bir konumda yaşamaları gerektiğini ve hangi özelliklerin onları daha mutlu edeceğini analiz ediyoruz. Yani müşteri vizyonunu bizim için çiziyor, biz de onu kayıt altına alıyoruz. Vizyonumuz ve beklentilerimiz, hiç beklemediğimiz değişiklikleri gerçekleştirmemize yardımcı olur.
Hayatınızı değiştirecek evi bulmanın en kolay yolu kendimizi nasıl bir evde hayal ettiğimizi düşünmekle başlar. Bu hayal edilen nesnelerin birçoğu bizi yansıtan ve kişiliğimizi gösteren detaylardır. Freud'a göre rüya; "İnsanın bilinçaltına giden kraliyet yolu." Başka bir deyişle, alt kişiliğimiz bir şekilde vizyonumuza yansır.

Atlas Gayrimenkul İnşaat, yeni bir hayata adım atanların ilk limanıdır. Artık biliyoruz ki, insanlar evlerini satın alırken veya tasarlarken karakterlerinin çizgilerini yansıtan mimariye güveniyorlar. Her bireyin kendine has ve özel bir karakteri ve alışkanlıkları olduğu gibi her evin bir imzası, sahibini yansıtan bir tanımı, renk uyumu, uyumu ve uyumsuzluğu vardır. Atlas Properties & Construction olarak müşterilerimizi kapıdan içeri girdikleri andan itibaren misafirimiz olarak görüyor ve özel bir özenle karşılıyoruz. Misafirlerimize ilk sorduğumuz soru "Nasıl bir ev arıyorsunuz?" değil, "Bize hayalinizi anlatın, kayıt ettirelim" oluyor. Akdeniz Rivierası'nın yılların tecrübesi ve uzmanlığı ile yatırım danışmanı eşliğinde misafirlerimizin beklentilerini aşan olağanüstü sonuçları listeleyerek en açıklayıcı evi buluyoruz.

Turgut Dingil
Turgut Dingil
Satış Temsilcisi
+90 532 497 08 98
Satış Temsilcisine Sorun
Vizyonunuzu Listeleyin ve Gösterin