Loading...
Bütçe Limitine Bağlılık

Bütçe Limitine Bağlılık

Bir insanın yaşadığı yer, hayata bakışınızın bir yansımasıdır. Vizyonunuzu ve standardınızı en üst düzeye çıkarmak için buradayız. Akdeniz'in tanınmış markası Atlas Gayrimenkul İnşaat, en gözde lokasyonlardan biri olan lüks konut hayallerinizi gerçek hayaller ve gerçek çözümlerle en uygun fiyatlarla gerçekleştiriyor. İşimiz söz vermek değil gerçekleştirmektir, bu yolda müşterilerimizin bütçelerine sadık kalarak en uygun fiyatlı ve en lüks mülklerle tanışmasını sağlamaktayız. Hizmet tecrübemize güveniyoruz ve Alanya'nın en güzel lokasyonunda ihtiyacınıza uygun daireyi buluyoruz. Alanya'da alacağınız daire ile geleceğinizi güvence altına alacaksınız.

Satılık akıllı daireler, ruhunuzu ve psikolojinizi dinlendiren manzaraları, sosyal ve eğlence hayatınızı zirveye taşıyacak fırsatlarıyla size kapıları aralıyor. Size eşlik eden taze bir doğa, aileniz ve sevdiklerinizle kaliteli zaman geçirebileceğiniz aktivite alanları bir tık uzağınızda.
Kalitenin kapısını çalalım ve farklı deneyimler yaşamaya hakkımız olsun. Her bütçeyle mutluluğun kapılarını açan Atlas Properties ailesi, ailenize bir yuva bulsun.

Turgut Dingil
Turgut Dingil
Satış Temsilcisi
+90 532 497 08 98
Satış Temsilcisine Sorun
Bütçe Limitine Bağlılık