Loading...
Erişilebilirliği En Üst Düzeye Çıkarma

Erişilebilirliği En Üst Düzeye Çıkarma

Hayatı bildiğiniz şekliyle başka bir yere taşımanız gerektiğini ve daha önce hiç bulunmadığınız bir yerde yeniden başladığınızı hayal edin. Bir gün bir sahil kasabasına gelip burada bir ev hayal ediyorsunuz. Yeterli bütçeniz ve organizasyonunuz olduktan sonra doğru evi bulmaya karar veriyorsunuz. Bambaşka bir ülke, bambaşka bir şehir... Yalnız ya da ailenle yeni bir hayat. Hemde profesyonel yardım almadan... Kulağa zor geliyor, değil mi? Bu durumla karışan ve başka bir şehirde hayata sıfırdan başlamaya çalışan birçok insan var. Değişen kent kültürü ve Alanya başta olmak üzere Akdeniz'de yeni inşaatların başlaması ile birlikte müşterilerimizin bir inşaat ve gayrimenkul şirketi olarak danışmanlık hizmetlerine olan ihtiyacı oldukça belirginleşmiştir.

Danışmanlık ve transfer hizmetlerimiz ile müşterilerimizi/misafirlerimizi havalimanlarında karşılıyor, Akdeniz'in mavi ve berrak havasıyla tanıştırıyor, tarihi cadde ve kalelerde gezdiriyor, Alanya'nın eşsiz lezzetlerini tattırıyoruz. Gayrimenkul alımından önce ve sonra hayatınızın her alanında uzmanlaşmış bir gayrimenkul ailesi olarak ailenizin yanındayız. Hem danışmanınız hem de ikinci aileniz olarak size bu hizmeti sunmaktan memnuniyet duyarız.

Atlas Properties & Construction ailesi olarak hayatın hiçbir alanında yalnız olmadığınızı ve özellikle yeni hayatlara başlarken ihtiyacınız olan yardımı size sunduğumuzu memnuniyetle bildirmek isteriz.

Turgut Dingil
Turgut Dingil
Satış Temsilcisi
+90 532 497 08 98
Satış Temsilcisine Sorun
Erişilebilirliği En Üst Düzeye Çıkarma